Kupagyőztes lett a szombathelyi Holczmüller Bence

Hét hónap után újra versenybe szálltak a szombathelyi kick-boxosok.

A Skorpió Kick-box SE versenyzői is helyt álltak a pozsonyi versenyen

/ sport /
Két harmadik, egy második és egy első helyet szereztek.

2020.02.24. 19:03

Háromszor is a dobogó felső fokára állhatott a szombathelyi Holczmüller Bence a szlovák kick-box bajnokságon

/ sport /
Az Agro.bio Classic Kick-Box Club versenyzői idén már a második versenyükön vettek részt.

2020.02.23. 14:29

Sok-sok érmet szereztek a Controll SE fiatal kick-boxosai Pozsonyban

/ sport /
A Kickbox Szlovák Openen mutatták meg, hogy mit is tudnak.

2020.02.12. 10:19

A Controll SE kick-boxosai és kung fusai is prímán helytálltak a horvátországi bajnokságon

/ sport /
39 nemzet, 2206 nevezést adott le a február 7. és 9. között megrendezett idei Karlovac Open Európa Kupára, amely a Controll SE sportolóinak az év első versenye volt.

2020.02.10. 12:56

Temérdek éremmel tértek haza Horvátországból a szombathelyi Agrobio Classic kick-boxosai

/ sport /
Ezzel pedig hivatalosan is megkezdte az Agrobio Classic Kick-box Club a 2020. évi versenyszezont.

2019.09.16. 12:09

Magyar kick-box bajnok lett a szombathelyi Csejtey Gábor

/ sport /
De az Agrobio Classic Kick-box Club másik két versenyzője, Kelemen Renáta és Pődör Csaba is dobogóra állhatott.

2019.08.30. 14:56

Kick-box utánpótlás Európa-bajnok lett a szombathelyi Holczmüller Bence

/ sport /
De még nincs megállás!

2019.06.04. 21:44

Sok-sok éremmel tértek haza a szombathelyi kick-boxosok a hétvégi utánpótlás bajnokságról

/ sport /
A Controll SE 9 versenyzője lépett tatamira Dorogon, akik összesen 3 arany, 7 ezüst, 6 bronzérmet szereztek.

2019.05.21. 18:29

Budapesten szálltak versenybe a Skorpió Kick-box SE ifjoncai

/ sport /
A 25. Magyar Kick-Boksz Világkupán bizonyíthattak kick-boxosaink a hétvégén.

2019.05.13. 13:43

Sok-sok érmet szereztek Ausztriában a szombathelyi és szentgotthárdi kick-boxosok

/ sport /
Hétvégén tartották a 2019-es KBH Masters Nemzetközi Kickbox-versenyt Grazban, ahol a Skorpió Kick-boksz SE tagjai is megmutatták, mit tudnak.

2019.04.08. 14:50

Két aranyat is elhozott a svájci kick-box kupáról a szombathelyi Németh Péter

Plusz egy bronzot is bezsebelt a felnőtt kategóriában.

2019.03.26. 11:45

A békéscsabai diákbajnokságon bizonyítottak a fiatal szombathelyi kick-boxosok

/ sport /
A Skorpió Kick-box SE négy versenyzője is megmutathatta a hétvégén, hogy mit is tud. És bizony tudnak is!

2019.03.20. 18:22

Egy apa-fia páros képviselte a szombathelyi Agrobio Classic Kick-box Clubot Münchenben

/ sport /
12 ország, 144 klubja – köztük kettő magyar csapat – vett részt a megmérettetésen. 1033 nevezés volt.

2019.03.02. 15:35

Aranyéremmel tért haza Dancsó Zoltán az írországi világkupáról

/ hírek /

2019.02.19. 12:11

Pozsonyban bizonyítottak a szentgotthárdi és szombathelyi kick-boxosok

/ sport /
A hétvégén a pozsonyi Szlovák openen vett részt a Skorpió Kick-box SE négy fős csapata és bizony nem jöttek haza érmek nélkül.

2019.02.11. 09:09